Płyta – „Słyszę światło księżyca”

Dzięki wsparciu merytorycznemu i finansowemu  IFiPS – Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach – GRZEGORZ PŁONKA  – podopieczny Fundacji „UWOLNIĆ TALENT” – ma swoją pierwszą  płytę!
Prezentujemy ją z wielką przyjemnością.

  

      

Zdjęcia umieszczone w książęce pochodzą z zasobów IFiPS, Integracja – Piotr Stanisławski,  przyjaciela Grzegorza – Janusza Skiby , grafika, fotografa z Zielonej Góry i Grzegorza Płonki.

Opracowanie graficzne wykonała Pani Monika Miąskiewicz.

Projekt jest wspaniały, oddający osobowość i sposób widzenia świata Grzegorza.

Współautorem tego projektu jest Pani Barbara Kaczyńska IFiPS).

Całą ciężką pracę organizacyjną i produkcyjną wspaniale wykonała Pani   Izabela Pajdała-Kusińska (IFiPS). Pewnie bez Jej zaangażowania i poświęcenia własnego czasu ten projekt mógłby nie dojść do skutku.

Płytę  wykonało  „Mediapixel” z Krakowa. Doskonała współpraca i profesjonalizm z tej strony.

Niektóre nagrania zostały wykonane w studiu „Krakowskiej pracowni dźwięku”, z którym doskonale się współpracowało.

Wiemy, że ta płyta już jest w rękach Pani Prezydentowej, Pierwszej Damy – Agaty Kornhauser-Dudy, która wręczała Grzegorzowi statuetkę „Człowieka bez barier” w 2016 r. Szkoda, że przekazanie Jej płyty było bez udziału Grzegorza, tym bardziej, że był goszczony onegdaj przez Parę Prezydencką na specjalne zaproszenie.  Panią Agatę bardzo lubi i szanuje i miło byłoby mu osobiście wręczyć tę debiutancką płytę.

Utwory umieszczone na tej płycie są w wykonaniu. Grzegorza Płonki. To zarówno utwory innych kompozytorów (Beethoven, Debussy, Schumann, Satie), jak również są tam własne kompozycje Grzegorza, które pokazują Jego widzenie świata, otoczenia i ludzi. Tak jak to czuje, odbiera i chce to przekazać innym w formie muzyki, która jest Jego najlepszym i autentycznym komunikatorem z innymi.

Jak otrzymać płytę:

Płyta „Słyszę światło księżyca” nie jest w zwykłej sprzedaży. Płyta nie ma „ceny”. Wysokość wsparcia nie jest ograniczona kwotowo. Jest traktowana jako cegiełka wsparcia Grzegorza w Jego zamiarach kupna nowego instrumentu, dalszego kształcenia muzycznego i przygotowania drugiej płyty.

Jeżeli ktoś będzie skłonny wesprzeć Grzegorza finansowo i otrzymać w zamian płytę, może dokonać  przelewu na subkonto Grzegorza w naszej fundacji:

74 1140 2004 0000 3102 7697 4528

Odbiorcą przelewu jest Fundacja „Uwolnić Talent”.

W tytule przelewu prosimy wpisać dokładne dane adresowe do wysyłki gdyż mogą być inne niż dane wściela konta, z którego dokonywany jest przelew. Wysyłamy listem poleconym priorytetowym, którego koszt to 10 zł. Tę kwotę prosimy uwzględnić przy wielkości wpłaty. Samo wytworzenie płyty to koszt około 35 zł.

Środki zgromadzone na tym subkoncie mogą być wykorzystane wyłącznie na cele i potrzeby Grzegorza. Nie mogą być użyte do pokrycia kosztów ogólnych Fundacji.

Za co bardzo  Grzegorz dziękuje wszystkim tak licznym i hojnym darczyńcom. Dzięki wsparciu wielu osób przez portal pomagam.pl (portal pobiera 7% prowizji od każdej wpłaty) możemy zrealizować reedycję płyty, która wyjdzie na przełomie roku bez uszczuplenia zgromadzonych środków na subkoncie Grzegorza w Fundacji.

Kontakt telefoniczny w przypadku większej ilości płyt lub innej formy wysyłki za wsparcie:

666877624

Adres mailowy:
murzas@wp.pl

Dodatkowy adres do korespondencji:

grzegorz24plonka@wp.pl

murzas@wp.pl